O mnie

Zielinsko.plNazywam się Marta Zielińska. W Internetach robię zawodowo od 2002r, niezawodowo (bo przecież nie amatorsko!) od 1995, kiedy rodzice kupili pierwszy modem.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Gazeta.pl i MSLGROUP Poland. Obecnie prowadzę własną firmę Raz Dwa Projekt.

Moje doświadczenia są związane głównie ze społecznościami internetowymi i ich animacją. Równocześnie świetnie się czuję w projektach developerskich. Pracowałam dla klientów dużych i małych, banków, kosmetyków, motoryzacji, sportu, farmacji i dziesiątek innych kategorii. Internet to moje hobby, dlatego lubię swoją pracę nawet wtedy, kiedy jej nie lubię.

Od kilku lat prowadzę szkolenia z mediów społecznościowych i uprawiania w nich marketingu. Przez jakiś czas prowadziłam też zajęcia z social media na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Łazarskiego.

Lubię

Od dziecka bardziej od lalek fascynowały mnie chłopięce zabawki, nie dziwne więc że dzisiaj moje pasje to Internet, nowe technologie i samochody – niekoniecznie w tej kolejności.

Umiem

Z wykształcenia jestem kimś zupełnie innym niż z zawodu, ale studia były moją pasją. Jeśli chcesz podkuć konia, to też dobry adres.

Piszę

Bloga piszę bardzo niekonsekwentnie, co chwilę zmieniając zdanie, czy będę go pisać. Lepiej będzie się nie przywiązywać ;-)

Kontakt

marta [at] razdwaprojekt.pl